Tisztelt Végzős Hallgatók! Tisztelt Érdeklődők!

A Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszéken 2013. június 7-én és 10-12-én kerül sor a 2012/2013 tavaszi félévének szakdolgozati védéseire.

Kérjük alaposan tekintsék át a beosztást és időben jelenjenek meg!

 

JÚNIUS 7. (PÉNTEK), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Czirják Ráhel Ónodi Zsolt Szabó Balázs
2. Fejes Ádám Szabó Balázs Kismarjai Balázs
3. Árvai Anett Győri Róbert Kismarjai Balázs
4. Kemper Zsombor D. Forman Balázs Oszter Vilmos
5. Kocsis Bálint Schwertner János Forman Balázs
6. Rácz Zsolt Kismarjai Balázs Forman Balázs
7. Urszoly Gergő Illés Sándor Forman Balázs
8. Vaszari Levente József Farkas György Forman Balázs
9. Vörös-Torma Katalin Ónodi Zsolt Ballabás Gábor

 

JÚNIUS 7. (PÉNTEK), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 13:30 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 13:00-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Horváth Gábor Farkas György Győri Róbert
2. Surinya Dóra Jancsó Tamás Farkas György
3. Király Anna Vidéki Imre Ballabás Gábor
4. Lipták Beatrix Helga Vidéki Imre Forman Balázs
5. Rausch Marianna Lívia Vidéki Imre Forman Balázs
6. Sashalmi Ádám Vidéki Imre Forman Balázs
7. Szilágyi Balázs Vidéki Imre Jancsó Tamás
8. Tombor Márton Illés Sándor Vidéki Imre
9. Zolnai Krisztina G. Vidéki Imre Forman Balázs

 

JÚNIUS 10. (HÉTFŐ), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Dávid Beatrix Szabó Szabolcs Vidéki Imre
2. Fejős Irma Ónodi Zsolt Zábrádi Zsolt
3. Jekli Roland Oszter Vilmos
Szabó Szabolcs
Zábrádi Zsolt
4. Ambrus Lili Szabó Szabolcs Kismarjai Balázs
5. Csécsi Dávid Schwertner János Szabó Szabolcs
6. Csutka Boglárka Ónodi Zsolt Tolnai Gábor
7. Szládik Alíz Ildikó Makkos Dalma
Győri Róbert
Szabó Szabolcs
8. Trasser Barbara Berényi B. Eszter Szabó Szabolcs
9. Tamaska Richárd Ballabás Gábor Simonyi Péter

 

JÚNIUS 10. (HÉTFŐ), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 13:30 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 13:00-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Péter Krisztina Győri Róbert Farkas György
2. Borsai György Győri Róbert Forman Balázs
3. Kaposi Gábor Farkas György Szentpáli Áron
4. Gyimesi Zoltán Győri Róbert Farkas György
5. Hesz Roland Attila Farkas György
Jaschitz Mátyás
Szentpáli Áron
6. Makai Dóra Farkas György Szentpáli Áron
7. Kállai Péter Farkas György Jancsó Tamás
8. Horváth Dóra Czirfusz Márton Győri Róbert

 

JÚNIUS 11. (KEDD), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Gálos András Máté Vidéki Imre Simonyi Péter
2. Horváth Dorothea Simonyi Péter Forman Balázs
Ballabás Gábor
3. Lovas Mariann Ballabás Gábor Simonyi Péter
4. Szabó Györgyi Ballabás Gábor Forman Balázs
5. Szabó Zsófia Szabó Szabolcs Simonyi Péter
6. Szuromi Orsolya Ballabás Gábor Simonyi Péter
7. Várnagy Gyula Schwertner János Forman Balázs
Ballabás Gábor
8. Kozma Noémi Uzzoli Annamária
Ballabás Gbor
Makkos Dalma

 

JÚNIUS 11. (KEDD), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 13:30 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 13:00-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Eskulics György Makkos Dalma Jancsó Tamás
2. Hrenkó Tímea Makkos Dalma Schwertner János
3. Kun Eszter Makkos Dalma
Szabó Pál
Forman Balázs
4. Pataki Tímea Ónodi Zsolt Forman Balázs
5. Rózsa Judit Makkos Dalma Kismarjai Balázs
6. Szűcs Noémi Ónodi Zsolt Forman Balázs
7. Zsin Attila Schwertner János Tolnai Gábor
8. Kukoda Orsolya Illés Sándor Zábrádi Zsolt

 

JÚNIUS 12. (SZERDA), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Bereczki Heta Farkas György Szabó Balázs
2. Harazin Adrienn Szabó Balázs
Szabó Szabolcs
Ónodi Zsolt
3. Bunyevácz Katalin Szabó Szabolcs Forman Balázs
4. Forgács János Kanalas Imre Ónodi Zsolt
5. Hugyecz Enikő Jaschitz Mátyás
Farkas György
Forman Balázs
6. Kolozsvári Levente K. Farkas György Forman Balázs
7. Kovács Máté Szabó Szabolcs Forman Balázs
8. Váry Zsolt András Szabó Szabolcs Forman Balázs

 

JÚNIUS 12. (SZERDA), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 13:30 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 13:00-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Kolluti Gertrúd Schwertner János Farkas György
2. Komjáthy Dénes Ónodi Zsolt Győri Róbert
3. Miklovics Eszter Schwertner János Szabó Szabolcs
4. Novák Marcell Illés Sándor Schwertner János
5. Scheuer Dániel Farkas György Schwertner János
6. Regőczi Balázs Ónodi Zsolt Jakobi Ákos
7. Schmidt Petra Erőss Ágnes Szabó Szabolcs

 

A beosztásban kisebb-nagyobb változások előfordulhatnak.

 

Pár gondolat a védésről:

A védések során minden szakdolgozónak 12 perc áll rendelkezésére az (igény szerint PowerPoint vetítéssel kiegészített) előadás megtartására, és további nagyjából 8 perc a kérdések megválaszolására.

Pontos megjelenést kérünk! A délelőtti szekciók összes résztvevője 8:30-ra jelenjen meg a kijelölt teremnél, a délutáni szekciók összes résztvevőjét pedig 13:00-ra várjuk a kijelölt teremnél!

A PPT-ket még a szekció megkezdése előtt kérjük felmásolni a számítógépekre! Mivel néhány tanszéki gépen az Office 2003-as verziója fut, kérjük a 2007-es pptx formátum mellőzését, valamint javasoljuk az animációk használatának kerülését!

Megjelenés alkalomhoz illő öltözékben.

További kérdésekkel forduljanak témavezetőikhez!

A weboldal létrehozásában közreműködött az ELTE Térinformatika Műhely, a sablonért köszönet az a4joomla.com csapatának!
A weboldalt gondozták: Ónodi Zsolt (2011-2015), Zsom Brigitta (2011-2012), Szentpáli Áron (2013-2015), Palaczki Botond (2015-), Berki Márton (2015-), Tolnai Gábor (2015-)
Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszék©, 2018