Tisztelt Végzős Hallgatók! Tisztelt Érdeklődők!

A Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszéken 2012. június 5-én, 7-én, valamint január 8-án kerül sor a 2011/2012 tavaszi félévének szakdolgozati védéseire.

Kérjük alaposan tekintsék át a beosztást és időben jelenjenek meg!

 

JÚNIUS 5. (KEDD), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Bulyovszki Ádám Zábrádi Zsolt Ónodi Zsolt
2. Vastag Mária Győri Ferenc
Ónodi Zsolt
Jakobi Ákos
3. Lovász Gergely Ónodi Zsolt Makkos Dalma
4. Major Gabriella Ónodi Zsolt Jankó Ferenc
5. Mavridisz Nikosz Ónodi Zsolt Zábrádi Zsolt
6. Szentpáli Áron Farkas György Makkos Dalma
7. Másik Attila Forman Balázs Jancsó Tamás
Illés Sándor
8. Szeiman József Farkas György Győri Róbert

 

JÚNIUS 7. (CSÜTÖRTÖK), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Bíró Balázs Ónodi Zsolt Ballabás Gábor
2. Bódi Mátyás Forman Balázs Szabó Szabolcs
3. Rajki Erika Forman Balázs Szabó Szabolcs
4. Rapkay Bence Forman Balázs Illés Sándor
5. Bánlaki Gergely Szabó Szabolcs Ballabás Gábor
6. Béleczki Gábor Forman Balázs Szabó Szabolcs
7. Szabó Márton Forman Balázs Ballabás Gábor

 

JÚNIUS 7. (CSÜTÖRTÖK), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 12:30 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 12:00-ra érkezzenek meg!)

Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Baksa Tamás Szabó Szabolcs Schwertner János
2. Farkas Bertalan Makkos Dalma Schwertner János
Jancsó Tamás
3. Gyurkovics Róna Schwertner János Makkos Dalma
4. Jáger Péter Győri Róbert Ballabás Gábor
Farkas György
5. Kőnig László Farkas György Schwertner János
6. Marton Judit Schwertner János Jancsó Tamás
7. Pálfy Ádám Győri Róbert Farkas György
8. Sági Csanád Schwertner János Farkas György
9. Somlai Roland Győri Róbert Schwertner János
Farkas György
10. Utassy Balázs Farkas György Győri Róbert

 

JÚNIUS 8. (PÉNTEK), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Dienes Balázs Vidéki Imre Ballabás Gábor
2. Gugcsó Zsolt Schwertner János Forman Balázs
3. Kápolnai Zsombor Vidéki Imre Kismarjai Balázs
4. Kemper Zsombor Forman Balázs Oszter Vilmos
5. Markek Viktor Stárics Roland Vidéki Imre
6. Ócsai Gergő Forman Balázs Vidéki Imre
7. Szörényi Nóra Ballabás Gábor Forman Balázs
8. Zajzon Brigitta Schwertner János Forman Balázs

 

JÚNIUS 8. (PÉNTEK), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 12:30 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 12:00-ra érkezzenek meg!)

Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Király Dávid Ónodi Zsolt Török Viktor
2. Lőrincz Viktória Pomázi István Kismarjai Balázs
3. Menyhárt Attila Szabó Szabolcs Kismarjai Balázs
4. Móricz Dénes Szabó Balázs Ónodi Zsolt
5. Szarka Mihály Szabó Balázs Schwertner János
6. Tolnai Gábor Győri Róbert
Bakó Gábor
Szabó Balázs
7. Kondákor Ádám Berényi Eszter Farkas György
8. Takács Ákos Berényi Eszter Szabó Balázs
9. Varga József Berényi Eszter Zábrádi Zsolt
10. Karaffa András Győri Róbert Farkas György
A weboldal létrehozásában közreműködött az ELTE Térinformatika Műhely, a sablonért köszönet az a4joomla.com csapatának!
A weboldalt gondozták: Ónodi Zsolt (2011-2015), Zsom Brigitta (2011-2012), Szentpáli Áron (2013-2015), Palaczki Botond (2015-), Berki Márton (2015-), Tolnai Gábor (2015-)
Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszék©, 2018