Tisztelt Végzős Hallgatók! Tisztelt Érdeklődők!

A Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszéken 2012. január 6-án, valamint január 9-én kerül sor a 2011/2012 őszi félévének szakdolgozati védéseire.

Kérjük alaposan tekintsék át a beosztást és időben jelenjenek meg!

JANUÁR 6. (PÉNTEK), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 10:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 9:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Bernáth Csaba Győri Róbert Farkas György
2. Merényi Emese Ónodi Zsolt Forman Balázs
Szabó Szabolcs
3. Molnár Balázs Szabó Szabolcs Schwertner János
4. Poden Emőke Vidéki Imre Ballabás Gábor
5. Pásti Tamás Szabó Szabolcs Forman Balázs
6. Horváth Ádám Ballabás Gábor Vidéki Imre
7. Kovács Gergely Attila Győri Róbert Farkas György
8. Tóth Bence Győri Róbert Farkas György

 

JANUÁR 6. (PÉNTEK), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 14:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 13:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Márkus Ildikó Anna Berényi Eszter Makkos Dalma
2. Kuzmich Dorottya Berényi Eszter Zábrádi Zsolt
3. Krajczár Balázs Berényi Eszter Szabó Szabolcs
4. Gálóczi Balázs István Ballabás Gábor Forman Balázs
5. Rhédey Gábor Berényi Eszter Schwertner János
6. Dékány Anett Ballabás Gábor Forman Balázs
7. Gugcsó Zsolt Schwertner János Forman Balázs
8. Varga Nándor József Schwertner János Forman Balázs

 

JANUÁR 9. (HÉTFŐ), DÉLELŐTTI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 9:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 8:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Berczi Éva Mária Simonyi Péter Forman Balázs
2. Horváth Attila Simonyi Péter Forman Balázs
3. Ivancsó Szilárd Szabó Sándor Vidéki Imre
4. Kiss Zsolt Illés Sándor Szabó Szabolcs
5. Ócsai Gergő Forman Balázs Vidéki Imre
6. Végh Balázs Vidéki Imre Schwertner János

 

JANUÁR 9. (HÉTFŐ), DÉLUTÁNI SZEKCIÓ

Helyszín: Mendöl Tibor terem (DT 1-110)
Kezdés: 12:00 (Kérjük a résztvevő hallgatók legkésőbb 11:30-ra érkezzenek meg!)

  Szakdolgozó neve Témavezető Bíráló(k)
1. Farkas Éva Ónodi Zsolt Győri Róbert
2. Kovács Áron Ónodi Zsolt Farkas György
3. Móricz Dénes Zoltán Szabó Balázs Ónodi Zsolt
4. Gárdonyi András Farkas György Makkos Dalma
5. Hohl Zsófia Farkas György Győri Róbert
A weboldal létrehozásában közreműködött az ELTE Térinformatika Műhely, a sablonért köszönet az a4joomla.com csapatának!
A weboldalt gondozták: Ónodi Zsolt (2011-2015), Zsom Brigitta (2011-2012), Szentpáli Áron (2013-2015), Palaczki Botond (2015-), Berki Márton (2015-), Tolnai Gábor (2015-)
Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszék©, 2018