A település és térségmarketing iránt érdeklődők számára idén 4. alkalommal írta ki a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának Marketing Intézete az alábbi pályázatot.

www.marketing-turizmus.hu/varosmarketing

A munka három feladatból áll:

•  A 3 fős hallgatói szakmai team felállítása.

• Egy településnek az alábbi listából való kiválasztása és a település vezetés támogatásának a megszerzése, hogy a 3 fős szakmai csapatunk munkáját szívesen veszi és az eredmények hasznosítására nyitott. (A településlista – a közeli jelentkezési határidő ellenére – még nem teljes, így bárki behozhat olyan új települést, ahol szívesen veszik, ha hallgatók foglalkoznak a várossal.)

• A feladat kiírás szerint a kiválasztott település marketing tervének az elkészítése.

Korábban, hallgatói minőségben ezen a pályázaton sikeresen indultak Kápolnai Zsombor és Takács László doktoranduszaink. Tőlük számos gyakorlati tanácsot lehet kérni.

Választható települések:

Abony, Bácsalmás, Bp. III. VIII. és XIII. kerület, Cégénydányád, Gyomaendrőd, Győr, Gyula, Hajdúböszörmény, Hajdúnánás, Hódmezővásárhely, Kazincbarcika, Lébény, Mezőkovácsháza, Miskolc, Mohács, Ózd, Pécs, Putnok, Sümeg, Szentendre, Szentes, Szikszó, Újfehértó, Zirc

Jó fejtörést és sikeres pályázást kívánok!

Schwertner János